Миска для рептилій Trixie, 10х2.5х7.5 см
Код Товару:
139183
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
179.00 ₴
210.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76201 |
| Штрихкод | 4011905762012 |
| Тип | Миска |
| Висота | 2.5 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска для рептилій Trixie, 10х2.5х7.5 см
Миска для рептилій Trixie — практичне та безпечне рішення для щоденного годування. Натуральний вигляд допоможе гармонійно вписати її в оформлення тераріуму, створюючи природне середовище для вашого улюбленця.
Завдяки невеликому розміру підходить для дрібних рептилій. Виготовлена з поліефірної смоли, яка безпечна для харчового використання. Внутрішні сходинки дозволяють легко дістатись до води або корму. Гладка поверхня легко очищується.
Переваги:
- Безпечна для харчового використання поліефірна смола
- Компактний розмір — ідеальний для дрібних рептилій
- Натуральний зовнішній вигляд — прикраса тераріуму
- Зручні внутрішні сходинки
- Легко мити завдяки гладкій поверхні