Лампа для тераріуму Trixie - Sunlight Pro Compact 2.0, 60х152 мм, 23 Вт
Код Товару:
139506
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
620.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76033 |
| Штрихкод | 4011905760339 |
| Тип | Ультрафіолетові лампи |
| Потужність | 10-24 Вт |
| Довжина | 6 см |
| Цоколь | e27 |
| Ширина | 15.2 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Є
14.01.2026
Чи підійде для красно вухой черепасі?
Відповідь адміністрації сайту:
Вітаємо! Дякуємо за звернення)
Лампа Trixie Sunlight Pro Compact 2.0, 23 Вт забезпечує денне освітлення та має низький рівень UV-B, тому не підходить як основне джерело ультрафіолету для червоновухих черепах. Для них необхідна спеціальна UV-B лампа з показником не нижче 5.0–10.0, яка забезпечує синтез вітаміну D3 та правильне засвоєння кальцію.
Цю лампу можна використовувати лише як додаткове освітлення, але не замість повноцінної UV-B лампи. Якщо виникнуть додаткові питання - з радістю Вам допоможемо!
14.01.2026
Лампа для тераріуму Trixie - Sunlight Pro Compact 2.0, 60х152 мм, 23 Вт
Переваги
- Оптимальний світловий спектр з низьким вмістом УФ-В і УФ-А для рептилій, амфібій і павукоподібних в тераріумах
- Імітітрует природне освітлення
- УФ-А випромінювання підтримує активність, розмноження і апетит
- Спектр денного світла підтримує зростання рослин
- Ідеальне доповнення до Reptiland Tropic Pro і Desert Pro люмінесцентних ламп для забезпечення оптимального світла