Рефлекторна лампа для обігріву тераріуму Trixie, 50 Вт
Код Товару:
139498
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
370.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76006 |
| Штрихкод | 4011905760063 |
| Тип | Денні та нічні лампи |
| Потужність | 50 Вт |
| Довжина | 6.3 см |
| Цоколь | e27 |
| Ширина | 10 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Рефлекторна лампа для обігріву тераріуму Trixie, 50 Вт
Переваги
- Зміст неодиму реалізує природне зображення тварин і рослин в тераріумі
- Створює теплі місця для купання
- Інфрачервоне випромінювання підтримує терморегуляцію і травлення
- УФ-А випромінювання стимулює природну поведінку і апетит
- Підвищує температуру в тераріумів середовищі
Характеристики
- Форма: R63
- Розміри:ø 63× 100 мм
- Потужність: 50 Вт
- Висота: 100 мм