Точковий світильник Trixie Basking Spot-Lamp, 35 Вт
Код Товару:
138936
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
161.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76000 |
| Штрихкод | 4011905760001 |
| Тип | Ультрафіолетові лампи, Інфрачервона лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Довжина | 8 см |
| Цоколь | e27 |
| Ширина | 10.8 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Точковий світильник Trixie Basking Spot-Lamp, 35 Вт
Переваги
- Створює теплі місця для купання
- Інфрачервоне випромінювання підтримує терморегуляцію і травлення
- УФ-А випромінювання стимулює природну поведінку
- Апетит підвищує температуру в тераріумів середовищі
Характеристики
- Форма: NR80
- Розміри:ø 80× 108 мм
- Продуктивність: 35 Вт
- Висота: 108 мм