Дощовик-комбінезон Trixie-Vaasa, 40 см
Код Товару:
139170
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1131.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67954 |
| Штрихкод | 4011905679549 |
| Тип | Дощовик, Комбінезон |
| Довжина | 40 см, 40 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 60 см |
| Обхват шиї | 40 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик-комбінезон Тріксі Vaasa, 40×40×60 см
Дощовик-комбінезон Trixie Vaasa зроблений з поліестеру і наділений вітрозахисними, і водонепроникними властивостями. При цьому мембрана залишається дихаючою. Підходити для носіння у демісезон (весна, осінь). В наявності є еластичні вставки, тягові шнурки та кріплення за гачок та петлю. Має сірий колір.
Дощовик-комбінезон захистить собаку від холоду та вогкості. Підходить для маленьких собак. Його легко чистити і можна прати у пральній машині за температури 30 °С.
Характеристики:
- артикул: TX-67954;
- тип: дощовик;
- матеріал: поліестер;
- довжина спини: 40 см;
- обхват грудної клітки: 60 см;
- обхват шиї: 40 см;
- сезон: демісезон;
- колір: сірий;
- бренд: Trixie;
- країна виробник: Німеччина.