Купалка для шиншили і дегу Trixie, пластик, 27х18х16 см
Код Товару:
139584
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
519.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-63002 |
| Штрихкод | 4011905630021 |
| Тип | Ванна для піску |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 18 см |
| Колір | Бірюзовий, Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для дегу, Для шиншил |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Купалка для шиншили і дегу Trixie, пластик, 27х18х16 см
Купалка для шиншил і дегу Trixie виготовлена з якісного полірованого пластику, розміром 27×18×16 см. Кришка купалки запобігає розкиданню піску та поширенню пилу, забезпечуючи чистоту під час процедур купання.
Спеціально розроблена для маленьких гризунів, таких як шиншили та дегу, купалка робить «банний день» легким та безпечним, з мінімальними зусиллями для прибирання.
Характеристики:
- Тип: купалка
- Призначення: для гризунів
- Матеріал: пластик
- Розміри: 27×18×16 см (довжина × ширина × висота)
- Колір: зелений