Підвісна тунель-печера для гризунів My Princess Trixie, плюш, 9х12х16 см
Код Товару:
139066
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
273.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62976 |
| Штрихкод | 4011905629766 |
| Тип | Тунель |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 12 см |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Плюш |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Підвісна тунель-печера для гризунів My Princess Trixie, плюш, 9х12х16 см
Підвісна тунель-печера для гризунів My Princess Trixie, плюш, 9 см х 12 см х 16 см.
Особливості:
- Покриття з коротковорсового плюшу
- Стьобаний
- З стильною емблемою "My princess"
- Для підвішування в клітці
Характеристики
- Тип Будиночок
- Призначення Для гризунів
- Вид гризунів Пацюки/Миші/Хом'яки
- Висота 12 см
- Довжина 16 см
- Матеріал Плюш