Підвісна лежак для гризунів My Princess Trixie, плюш, 22х8х22 см
Код Товару:
139064
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
465.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62970 |
| Штрихкод | 4011905629704 |
| Тип | Лежанка |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 8 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Плюш |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Підвісна лежак для гризунів My Princess Trixie, плюш, 22х8х22 см
Підвісна лежак для гризунів My Princess Trixie, плюш, 22х8х22 см.
Особливості:
- Покриття з коротковорсового плюшу
- Пенов наповнювач
- Прошу
- З стильною емблемою "My princess"
- Для підвішування в клітці
Характеристики
- Тип Будиночок
- Призначення Для гризунів
- Вид гризунів Пацюки/Миші/Хом'яки
- Висота 8 см
- Довжина 22 см
- Ширина 22 см
- Матеріал Плюш