Кутовий туалет Trixie для гризунів, пластик, 36×21×30 см
Код Товару:
108805
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
169.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-62551 |
| Штрихкод | 4011905062556 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 21 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для всіх видів гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Кутовий туалет Trixie для гризунів, пластик, 36×21×30 см
Кутовий туалет Trixie виготовлений із міцного пластику, спеціально розроблений для підтримки чистоти в клітках гризунів. Гігієнічний і легко миється, допомагає зберігати комфорт та здоров’я вашого домашнього улюбленця. Завдяки компактній кутовій формі економить місце в клітці та підходить для всіх видів дрібних гризунів.
Рекомендації по використанню:
- Розміщуйте туалет у кутку клітки, де гризун найчастіше відвідує.
- Регулярно очищуйте піддон від забруднень, міняйте наповнювач для підтримки гігієни.
- Мийте пластиковий піддон теплою водою з нейтральним миючим засобом.
- Не використовуйте сильні хімікати, щоб не пошкодити матеріал і не нашкодити тварині.
- Перевіряйте наявність туалету у вашій клітці, підбирайте колір та розмір під потреби гризуна.
Особливості:
- З пластика
- Підтримка чистоти в клітці
- Гігієнічний і легко чиститься
- Різних кольорів