Вуличний загін з дахом для гризунів Trixie, метал, 216х65х116 см
Код Товару:
139580
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
5830.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62452 |
| Штрихкод | 4011905624525 |
| Тип | Вольєр |
| Довжина | 216 см |
| Висота | 116 см |
| Ширина | 65 см |
| Матеріал | Метал |
| Тварина | Для гризунів |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Вуличний загін з дахом для гризунів Trixie, метал, 216х65х116 см
Вуличний загін для гризунів Trixie Natura 216 см х 65 см х 116 см
Особливості:
- Метал, оцинкований
- Дах запобігає вистрибування тваринного
- Захищає від хижих птахів і кішок
- 1 велика двері в даху
- 1 велика бічні двері
- 2 люка для невеликого будиночка для тварин
Характеристики
- Тип Вольєр
- Призначення Для гризунів
- Вид гризунів Кролики
- Матеріал Метал