Клітка для кролів Trixie - Natura, сосна, 109х116х48 см
Код Товару:
139578
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
3802.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62281 |
| Штрихкод | 4011905062280 |
| Тип | Клітка |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 116 см |
| Матеріал | Сосна |
| Тварина | Для кроликів |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Клітка для кролів Trixie - Natura, сосна, 109х116х48 см
Клітка для кролів Trixie Natura 116 см х 48 см х 109 см
Особливості:
- Дерево - глазурована сосна
- Дротова сітка з порошковим покриттям
- Кришка перешкоджає вистрибування вихованця
- Захист від хижих птахів і кішок
- Кришки відкриваються в обидві сторони
- Знімні дверцята для прикріплення будинку для дрібних тварин і невелика бічні двері
- Легко скласти
Характеристики
- Тип Вольєр
- Призначення Для гризунів
- Вид гризунів Кролики
- Висота 48 см
- Матеріал Метал