Кутовий будиночок для гризунів Trixie, дерево, 43х28х22 см
Код Товару:
138931
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1227.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62053 |
| Штрихкод | 4011905620534 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Кутовий будиночок для гризунів Trixie-Hanna, дерево, 43х28х22 см
Будиночок для гризунів House Hanna Trixie дерев'яний 43 см x 22 см x 28 cм. З натурального дерева
Характеристики
- Тип Будиночок
- Призначення Для гризунів
- Вид гризунів Кролики/Морські свинки/Шиншили
- Висота 22 см
- Довжина 43 см
- Ширина 28 см
- Матеріал Дерево