Дерев'яний будиночок Trixie Ila, для гризунів, 40х25х29 см
Код Товару:
139616
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1316.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-61802 |
| Штрихкод | 4047974618028 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дерев'яний будиночок Trixie Ila, для гризунів
Будиночок з дерева послужить вашому вихованцеві для укриття і відпочинку. Підходить всім гризунам в залежності від співвідношення розмірів будиночка і тварини. Будиночок обов'язково сподобається Вашому вихованцеві.
- Натуральне дерево
- З годівницею
- З місцем для відпочинку на даху