Дерев'яний будиночок Trixie Bjork, для гризунів, 15×15×16 см
Код Товару:
139614
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
459.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-6176 |
| Штрихкод | 4011905061764 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дерев'яний будиночок Trixie Bjork, для гризунів
Будиночок з дерева послужить вашому вихованцеві для укриття і відпочинку. Підходить всім гризунам в залежності від співвідношення розмірів будиночка і тварини. Будиночок обов'язково сподобається Вашому вихованцеві.
- Натуральне дерево
- 2 поверху
- Рампа