Дерев'яний будиночок Trixie Luka для гризунів, 16×15×8 см
Код Товару:
139613
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
214.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6173 |
| Штрихкод | 4011905061733 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 16 см |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 15 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дерев'яний будиночок Trixie Luka для гризунів, 16×15×8 см
Будиночок з дерева послужить вашому вихованцеві для укриття і відпочинку. Підходить всім гризунам в залежності від співвідношення розмірів будиночка і тварини. Будиночок обов'язково сподобається Вашому вихованцеві.
- Натуральне дерево
- З мискою для їжі і рампою