Замок-лабіринт Trixie для гризунів, 19×14×15 см
Код Товару:
139612
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
524.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6168 |
| Штрихкод | 4011905061689 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 14 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Замок-лабіринт Trixie для гризунів, 19×14×15 см
Ми надаємо найвищу цінність здоров'ю вашого вихованця. З цієї причини наші природні предмети побуту виготовляються з хвойних порід дерева без смолистих каналів. Смола отруйна для тварин. Використовувана нами деревина не виділяє смоли і перед переробкою піддається інтенсивному висушування. Використовуваний нами клей також нетоксичний для тварин і складається з гумової або целюлозної суміші.
- Натуральне дерево
- 2 поверху
- 2 вежі