Дерев'яний будиночок Trixie Bjork для гризунів, 31×28×29 см
Код Товару:
139609
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1014.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6129 |
| Штрихкод | 4011905061290 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 28 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дерев'яний будиночок Trixie Bjork для гризунів, 31×28×29 см
Будиночок з дерева послужить вашому вихованцеві для укриття і відпочинку. Підходить всім гризунам в залежності від співвідношення розмірів будиночка і тварини. Будиночок обов'язково сподобається Вашому вихованцеві.
- Натуральне дерево
- 2 поверху
- Рампа