Дерев'яний будиночок Trixie Mats, для гризунів, 17х17х10 см
Код Товару:
139605
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
142.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6113 |
| Штрихкод | 4011905061139 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 17 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дерев'яний будиночок Trixie Mats, для гризунів
Будиночок для гризунів Trixie— це головний атрибут в їх клітці. Перебуваючи в них тварини відчувають себе в повній безпеці, стають особливо впевненими і максимально спокійними. У такому будиночку гризун може ховатися, відпочивати, спати, виводити потомство.