Годівниця Trixie металева, для гризунів, 22х16х6 см
Код Товару:
139458
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
78.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6099 |
| Штрихкод | 4011905060996 |
| Тип | Сінник |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 16 см |
| Матеріал | Метал |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Годівниця Trixie металева, для гризунів
Годівниця Trixie для гризунів металева з порошковим покриттям. Годівниця для сіна і трав. Ідеально підходить для невеликих клітин.