Годівниця Trixie пластикова, для гризунів, 24 х19х7 см
Код Товару:
139457
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
89.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-60975 |
| Штрихкод | 4011905609751 |
| Тип | Сінник |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 19 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Годівниця Trixie пластикова, для гризунів
Годівниця Trixie для гризунів пластикова, для сіна та трав.
- Кріпиться зовні, компактна і легко наповнюється
- Запобігає розкидання їжі по клітці