Гойдалка Trixie Natural Living, для гризунів, 12.5×9.5×9 см
Код Товару:
139452
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
57.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6087 |
| Штрихкод | 4011905060873 |
| Тип | Гойдалка |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Гойдалка Trixie Natural Living, для гризунів
Щоб бути здоровими і веселими, дрібні гризуни повинні активно рухатися. Саме тому вони так люблять гойдалки, на яких із задоволенням буде грати і один вихованець, і кілька тваринок.
- Забезпечує тваринкам необхідне фізичне навантаження і, як наслідок, хороше самопочуття
- Виготовлений з натуральної деревини
- Служить ефектним доповненням інтер'єру клітини