Гойдалка Trixie Natural Living, для гризунів, 22х7х8 см
Код Товару:
139451
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
184.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6085 |
| Штрихкод | 4011905060859 |
| Тип | Гойдалка |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 7 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Гойдалка Trixie Natural Living, для гризунів, 22х7х8 см
Гойдалка Trixie Natural Living для гризунів допомагає підтримувати активність та здоров’я тварини. Маленькі гризуни із задоволенням гратимуть на ній як поодинці, так і разом із сусідами по клітці.
Особливості:
- Забезпечує необхідне фізичне навантаження для здоров’я та гарного самопочуття
- Виготовлена з натуральної деревини
- Служить декоративним елементом інтер’єру клітини
- Підходить для дрібних гризунів різних видів
Переваги:
- Стимулює активність та розвиток м’язів
- Знижує стрес і нудьгу у гризунів
- Міцна та безпечна конструкція
- Естетичний вигляд додає клітці привабливості
Рекомендації:
- Регулярно перевіряти стан гойдалки перед використанням
- Підходить для групової та індивідуальної гри
- Сумісна з іншими аксесуарами для клітки