Переноска Trixie для птахів, 22×15×14 см
Код Товару:
139423
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
268.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-5901 |
| Штрихкод | 4011905059013 |
| Тип | Переноска |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 14 см |
| Матеріал | Пластик+метал |
| Тварина | Для птахів |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Тріксі для птахів, 22×15×14 см
переноска підходить для транспортування представників маленьких пернатих друзів, наприклад, до ветеринара або при необхідності взяти улюбленця з собою в дорогу. Основа переноска зроблена з пластику, а сітка з металу. Верх переноска обладнаний кришкою, через яку можна помістити пташку всередину.
Кольори в асортименті, наявність уточнюйте у менеджера.
Розмір: 22×15×14 см.
Матеріал основи: пластик.
Матеріал сітки: метал.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.