–35%
Переноска Trixie Pico для гризунів, 18×12×13 см
Код Товару:
139422
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
175.00 ₴
269.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-5900 |
| Штрихкод | 4011905059006 |
| Тип | Переноска |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 12 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для гризунів |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Trixie Pico для гризунів, 18×12×13 см
Стійка Trixie з мисками для собак, виготовлена з металу, об'ємом 4.5 л, забезпечує комфорт під час годування та підтримує правильну поставу тварини. Завдяки гумовим ніжкам і надійній фіксації мисок годування стає зручним і безпечним.
Особливості:
- 2 миски з нержавіючої сталі для тривалого використання
- Н-образна стійка з лакованим покриттям та імітацією карбування
- Регульована висота підходить для собак різного розміру
- Миски міцно фіксуються і не шумлять під час їжі
- Сприяє правильній поставі та комфортному травленню
- Не ковзає завдяки гумовим ніжкам
Переваги:
- Зручна та безпечна для щоденного годування собак
- Стійка конструкція зменшує розсипання корму
- Міцні матеріали гарантують довговічність
- Регульована висота підвищує комфорт для різних порід
Рекомендації:
- Регулярно мити миски після годування
- Перевіряти стійкість конструкції перед використанням
- Підбирати висоту стійки відповідно до розміру собаки