Ігровий майданчик Trixie, для папуг, 34×26×25 см
Код Товару:
139395
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
607.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-5655 |
| Штрихкод | 4011905056555 |
| Тип | Ігровий майданчик |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 26 см |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Ігровий майданчик Trixie, для папуг, 34×26×25 см
Ігровий майданчик 34×26×25 см Trixie для хвилястих папужок, канарок і співочих птахів.