Годівниця Trixie Natura зі стійкою, для птахів, 46х22х44 см
Код Товару:
139649
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
2443.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-55806 |
| Штрихкод | 4011905558066 |
| Тип | Годівниці |
| Висота | 44 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для птахів |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Годівниця Trixie Natura зі стійкою, для птахів
Годівниця Trixie– садові, зі стійкою, зроблена з спеціально обробленої сосни. Має дах з великими виступами, покриту спеціальним покрівельним матеріалом, який захищає від опадів. Годівниця легко заповнюється кормом і пропонує птахам велику площу для приземлення. Висота стійки - 1,15 м