Ігровий комплекс Trixie Tizian з гамаком, для котів, 77х57х240 см, сірий
Код Товару:
135982
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
7729.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-44666 |
| Штрихкод | 4011905446660 |
| Тип | Ігрові комплекси будиночки |
| Висота | 240 см |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 57 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
ЗМ
30.09.2024
Ідеальне місце для ігор і відпочинку. Наш улюбленець не злазить з нього
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Ігровий комплекс Trixie Tizian з гамаком, для котів, 77х57х240 см, сірий
- особливо підходить для великих котів
- з стельовим кріпленням
- з високоякісним плюшевим покриттям (поліестер)
- стовпчики, загорнуті в товстий натуральний сизаль і плюш
- м'які платформи, міцна приємна сумка і дуже міцна драбина
- печера з плюшем / флисом (поліестер)
- з двосторонньої подушкою: можна прати вручну
- товста, важка опорна плита
- з ігровою мотузкою з сизалю
Колір : сірий
Розмір: 77х57х240 см