Ігровий комплекс Trixie Cara XXL для котів, 48х78х128 см, сірий
Код Товару:
136073
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
13574.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-44444 |
| Штрихкод | 4011905444444 |
| Тип | Ігрові комплекси будиночки |
| Висота | 128 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 78 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
КВ
29.05.2024
Його великі розміри дозволяють кішці активно гратися і стрибати, а серій колір виглядає стильно в нашому будинку. Рекомендую всім, хто шукає якісний ігровий комплекс для свого улюбленця!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Ігровий комплекс Trixie Cara XXL для котів, 48х78х128 см, сірий
- Особливо підходить для великих котів
- товстий сизаль / плюш вищої якості
- приємна ліжко з м'яким ободом
- Печера оснащена плюшем / флисом і двосторонньої подушкою (ручне прання)
Колір : сірий
Розмір: 48х78х128 см