Ігровий комплекс Trixie Mijas для котів, 46х76х176 см, бежевий
Код Товару:
136058
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
6303.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-43971 |
| Штрихкод | 4011905439716 |
| Тип | Ігрові комплекси будиночки |
| Висота | 176 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 76 см |
| Колір | Бежевий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
АМ
23.05.2024
Цей ігровий комплекс став справжнім раєм для моєї кішки. Він високий, стійкий і має багато рівнів для лазіння та ігор. Бежевий колір прекрасно вписався в інтер'єр. Рекомендую!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Ігровий комплекс Trixie Mijas для котів, 46х76х176 см, бежевий
- плюш / сизаль
- стовпчики: плюш / сизаль
- з м'якою платформою
- печера з лежаком: стирається вручну
- з іграшкою на мотузочці
Колір : бежевий
Розмір: 46х76х176 см