Навчальна петля Trixie для собак, 40 х 46 х 58 см, чорна
Код Товару:
136028
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
109.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-13007 |
| Штрихкод | 4011905130071 |
| Призначення | Дресирування |
| Тип | Навчальна петля |
| Висота | 58 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 46 см |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Німеччина |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Навчальна петля Trixie для собак, 40 х 46 х 58 см, чорна
- Повідець на морді
- Надійне утримання без необхідності застосовувати силу
- Зоровий контакт собаки з іншими собаками може бути перерваний легкими ривками
- Для навчальних цілей, не підходить для використання в якості звичайного повідця
Колір : чорний
Розмір: 40 х 46 х 58 см