Миска подвійна Terrario Double Dish
Код Товару:
125740
Виробник:
TERRARIO
Наявність:
Немає в наявності
97.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-tr-miska-duble |
| Штрихкод | 5907796375242 |
| Тип | Миска |
| Висота | 2.5 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 6 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска подвійна Terrario Double Dish
Миска подвійна Terrario Double Dish зроблена повністю з биоразлагаемого пластика. Пластик виходить з органічної сировини, тому чаша не становить загрози для тварин і навколишнього середовища.
Кожен сипучий корм, пелети, гелеві продукти. Крім того, ви можете дати воду. Конструкція чаші дозволяє швидко її спустошувати або завантажувати в неї свіжі продукти. Пластик легко миється. Він має покриття, яке блокує накопичення мікроорганізмів.
Розміри: 10х6х2,5 см