Нагрівальний мат з регулюванням Terrario Premium Repti Pad 7 Вт 15x28см
Код Товару:
114897
Виробник:
TERRARIO
Наявність:
Немає в наявності
468.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-tr-mata-7w |
| Штрихкод | 5907796375143 |
| Тип | Термокилимок |
| Потужність | 7 Вт |
| Довжина | 4 см |
| Ширина | 28 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Нагрівальний мат з регулюванням Terrario Premium Repti Pad 7 Вт 15x28см
Нагрівальний мат з регулюванням Terrario Premium Repti Pad 5W призначені для тераріумів, надзвичайно ефективні, до 86% тепла, що виділяється матом випромінюється в вертикальному напрямку безпосередньо в тераріум. Потенціометр встановлений на лінії подачі, дозволяє регулювати кількість тепла, що виділяється. Додатковою перевагою використання нагрівального мату є надзвичайно низьке енергоспоживання.
Технічні характеристики:
- Розміри: 15x28см
- Потужність: 7 Вт
- Тривалість використання: до 30000 годин
- Довжина генеруються інфрачервоних хвиль: 8-15 мкм