Акваріумний холодильник (чиллер) TECO TK150
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-2261-0 |
| Обʼєм акваріума | до 150 л |
| Тип | Холодильник |
| Потужність | 150 Вт |
| Висота | 31.5 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Ширина | 36.1 см |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Ефективна технологія охолодження
Виключне використання міжнародно визнаних ефективних компресорів і титанового коаксіального теплообмінника, гарантує високу ефективність. Набір використовуваних технологій дозволяє знизити рівень шуму і досягти найвищого коефіцієнта ефективності, що сприяє значній економії енергії.
Цифровий термостат
Налаштування функцій інтуїтивно зрозуміла і точне визначення температури, дозвіл 0,1 ° C / 0,2 ° F. Діапазон: від 5 ° до 35 ° C (41 ° F - 95 ° F), і система контролю температури замкнутого контуру з високою точністю і надзвичайно щільним диференціалом (0,5 ° C / 1 ° F) . Відображення температури в ° C або ° F, є тривоги безпеки.
Унікальні функції продукту
- Система TECObody-конденсатор являє собою ще одне важливе досягнення: крім виконання своєї основної функції як невід'ємної частини конструкції, конденсатор надає винятковий і оригінальний дизайн холодильника. Крім того, він робить непотрібним використання фільтра, що усуває проблеми з очищенням, які зазвичай пов'язані з ним.
- У цій моделі нагрівач відсутня.
Технічні характеристика
харчування - 230 В-50 Гц
потужність - 150 Вт
Екологічний газ - R134a
Мінімальний потік води - 400 л / ч
Розмір акваріума - до 150 літрів
(температура води 25 ° C - температура в приміщенні 30 ° C - теплове навантаження 0,5 Вт / л)
Розміри - мм 215 x 361 x 315 (h)
З'єднання - фітінг 1/2 "- діаметр трубки 12 мм
тиск макс: 1бар
Вага 12,2кг