Компресор SCHEGO WS2 250 до 2м.
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-sch920 |
| Штрихкод | 4005256009209 |
| Призначення | Для прісноводного акваріума, Для морського акваріума |
| Тип | Одноканальний |
| Потужність | 5 Вт |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 7 см |
| Продуктивність | 250 л/год |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Компресор SCHEGO WS2 250 до 2м.
Це високоякісний мембранний одноканальний акваріумний компресор, виготовлений у Німеччині. Підходить для акваріумів і водних систем різного об'єму і глибини до 2м.
Для чого потрібно:
Schego WS2 використовується для забезпечення рівня кисню в акваріумі, що важливо для підтримання здоров'я риб і інших мешканців акваріуму та підвищення якості води.
Переваги:
- Висока продуктивність: 250л/год
- Мембрани працюють на глибину до 2 метрів
- Зручний регулятор інтенсивності повітряного потоку
Комплектація:
У комплекті йде сам компресор із вушком для фіксації на вертикальному положенні. Кабель живлення має довжину 1 метр і розетку типу "Євро".
Характеристики:
- Продуктивність: 250л/год (регулюється)
- Потужність: 5 ват
- Розмір: 130x70x65мм
- Кабель живлення: 1м (Euro plug)
Поради:
Рекомендована продуктивність компресора становить 0,5-0,8 літрів повітря в годину на один літр води в акваріумі. Schego WS2, з продуктивністю 250 літрів на годину, ідеально підходить для акваріумів об'ємом від 300 до 500 літрів.
При встановленні Schego WS2 переконайтеся, що компресор знаходиться в безпечному місці, де він не буде піддаватися вологі або прямому впливу води. Незважаючи на потужність, він працює досить тихо, забезпечуючи комфорт у використанні.