Компресор для замкнутих систем SCHEGO WS3 (IO) 5 Вт
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-sch930210 |
| Штрихкод | 4620762512724 |
| Призначення | Для прісноводного акваріума, Для морського акваріума |
| Тип | Двоканальний |
| Потужність | 5 Вт |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Продуктивність | 350 л/год |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Компресор для замкнутих систем SCHEGO WS3 (IO) 5Вт
Компресор SCHEGO WS3 (IO) 930 210 розроблений для роботи в замкнутих системах, що дає можливість розширити області его застосування. Аналогів цим компресорів на сьогоднішній день немає!
Основною характеристикою компресора SCHEGO WS3 (IO) є ізольований вхід / вихід на відміну від базової моделі WS2 заглушене отвір забору повітря. Подача повітря проходить через додатковий патрубок, який розміщений разом з вихідним.
Ця система розроблена спеціально для того щоб в компресор не потрапляла волога. У вхідній канал можна подавати воду.
Переваги
Головними перевагами компресора Schego WS3(IO) є його тиша, також пристрій має ізольований вхід/вихід, що забезпечує захист від потрапляння вологи і пилу всередину. Завдяки цій особливості, компресор може розташовуватись нижче рівня води, мінімізуючи ризик затоплення.
Застосування:
Комплектація
Пристрій поставляється в технічній упаковці без додаткових аксесуарів. У комплекті з компресором Schego WS3(IO) ви отримуєте лише сам пристрій.
Характеристики
- Потужність: 5 Вт
- Продуктивність: 350л / год
- Регулятор: немає
- Довжина кабелю живлення: 1м
- Глибина прокачування до 2 м
- Тиск 0,35 бар
- Габарити (ДхШхВ) 170х75х60 мм
В комплекті: Тільки компресор без аксесуарів, поставляється в технічній упаковці.
Як розрахувати досить потужності компресора для вашого акваріума.
Необхідну потужність компресора розрахувати дуже просто: 0,5-0,8 літрів повітря в годину на один літр води.
Використання високоякісних матеріалів і дотримання суворих стандартів виробництва гарантують, що продукція SCHEGO завжди найвищої якості, з продуктів « Made in Germany ».