Компресор для замкнутих систем SCHEGO WS2 (IO) 5Вт
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-sch920210 |
| Штрихкод | 4620762512717 |
| Призначення | Для прісноводного акваріума, Для морського акваріума |
| Тип | Двоканальний |
| Потужність | 5 Вт |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Продуктивність | 250 л/год |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Компресор для замкнутих систем SCHEGO WS2 (IO) 5Вт
Компресор Schego WS2(IO) 920210 є унікальною пристроєм, розробленим компанією Schemel & Goetz GmbH & Co KG, спеціально призначеним для роботи в замкнутих системах. Він володіє безпрецедентними характеристиками, аналоги яких на сьогоднішній день не знайшлися на ринку. Завдяки своїм властивостям, компресор надає широкий діапазон застосувань. Подача повітря проходить через додатковий вхід, який розміщений разом з виходом.
Для чого потрібно
Schego WS2(IO) використовується в багатьох сферах, включаючи бульбашкові панелі, системи перекачування вологого повітря, а також рециркуляцію інертних і нев'язких рідин. Цей компресор особливо корисний для рециркуляції забарвленої води і масел у замкнених системах.
Переваги
Головними перевагами компресора Schego WS2(IO) є його тиша, також пристрій має ізольований вхід/вихід, що забезпечує захист від потрапляння вологи і пилу всередину. Завдяки цій особливості, компресор може розташовуватись нижче рівня води, мінімізуючи ризик затоплення.
Застосування:
- Бульбашкові панелі не потрібно регулярно доливати рідину, її можна подати через компресор.
- Можна використовувати для перекачування вологого повітря і повітря з домішками.
- Реціркуляція по замкнутому контуру інертні і невязке рідини, забарвлену воду, масла.
- Можна безпечно розміщувати компресор нижче рівня води, при відключенні світла рідина зібрана в повітряному шлангу залишиться в ньому до включення аератора.
Комплектація:
Пристрій поставляється в технічній упаковці без додаткових аксесуарів. У комплекті з компресором Schego WS2(IO) ви отримуєте лише сам пристрій
Характеристики:
- Продуктивність: 250 л/г (не регулюється)
- Потужність: 5 ват
- Розмір: 130x70x65мм
- Кабель живлення: 1м Euro plug
- Глибина прокачування: до 1,6 м
- Тиск: ~ 0,25 - 0,3 бар
- Вага: 580г.
- Живлення: 220 В/50 Гц
- Артікул ap-sch920210
- Шрихкод 4620762512717