Будиночок супутник Savic Sputnik для гризунів, пластик, 29×26×19 см
Код Товару:
127663
Виробник:
Savic
Наявність:
В наявності
299.00 ₴
373.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-0194 |
| Штрихкод | 5411388001940 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 26 см |
| Тварина | Для кроликів, Для морських свинок, Для пацюків, Для тхорів, Для дегу |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок супутник Savic Sputnik для гризунів, пластик, 29×26×19 см
Будиночок для гризунів можна використовувати як підвісний або ставити на дно клітини, забезпечуючи універсальне розташування у клітці. Виготовлений з міцного екологічно чистого матеріалу, який не вбирає сторонні запахи, і легко підтримується в чистоті.
Особливості:
- Можливість кріплення до стелі або розміщення на дні клітини
- Міцний та екологічно чистий матеріал
- Не вбирає сторонні запахи
- Легко чиститься
- Кольори в асортименті
Переваги:
- Універсальне розташування для будь-якого типу клітини
- Затишний та безпечний притулок для гризунів
- Довговічний і практичний у використанні
Рекомендації:
- Регулярно очищати будиночок для підтримання гігієни
- Перевіряти кріплення при підвісному використанні
- Підходить для хом’яків, морських свинок та інших дрібних гризунів