Тераріум Savic Fauna Box для рептилій, дрібних гризунів, 10 л, 34 х 20 х 22 см
Код Товару:
129214
Виробник:
Savic
Наявність:
Немає в наявності
738.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-0130 |
| Штрихкод | 5411388001308 |
| Тип | Тераріуми |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 20 см |
| Матеріал | Пластик |
| Обʼєм | 10 л |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Тераріум Savic Fauna Box для рептилій, дрібних гризунів, 10 л, 34 х 20 х 22 см
Пластиковий тераріум FAUNA BOX ідеально підходить для утримання риб, рептилій та дрібних гризунів. Завдяки зручним ручкам його легко переносити при транспортуванні. Верхня частина оснащена вентиляційними отворами та кришкою для годування і прибирання, що забезпечує комфорт і безпеку вашого вихованця. Відсутність бічних дверцят дозволяє спостерігати за твариною без порушення її простору.
Особливості:
- Міцний пластиковий корпус
- Зручні ручки для транспортування
- Вентиляційні отвори у верхній частині
- Кришка для годування та прибирання
- Відсутність бокових дверцят для спостереження
Переваги:
- Зручний для риб, рептилій та дрібних гризунів
- Безпечне та комфортне середовище для тварини
- Легко переносити та чистити
- Дозволяє спостерігати за вихованцем без порушення його простору
Рекомендації:
- Регулярно провітрюйте тераріум через отвори
- Підбирайте підходяще середовище для конкретного виду тварини
- Уникати контакту з гарячими предметами