Купалка Savic Wellness Bath для шиншил, піщанок, 35 х 23 х 15 см
Код Товару:
129233
Виробник:
Savic
Наявність:
В наявності
556.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-0189 |
| Штрихкод | 5411388001896 |
| Тип | Ванна для піску |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 23 см |
| Тварина | Для піщанок, Для шиншил |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Купалка Savic Wellness Bath для шиншил, піщанок, 35 х 23 х 15 см
Savic Wellness Bath – зручна та безпечна купалка для шиншил, піщанок та інших дрібних гризунів. Вона забезпечує комфорт під час пісочних ванн, підтримує шерсть тварини у чистоті та дозволяє власнику спостерігати за процесом завдяки прозорій сферичній кришці.
Особливості:
- Просторий аксесуар для комфортного купання шиншил
- Обтічна ергономічна форма для зручності тварини
- Проста збірка та легке очищення
- Виготовлена з якісного полірованого пластику
- Прозора кришка захищає від розсипання піску та дозволяє контролювати рівень піску
Переваги:
- Підтримує гігієну та чистоту шерсті гризуна
- Зменшує витрату спеціального мінерального піску
- Зручна для спостереження за купанням шиншили
- Захищає навколишній простір від розсипання піску
Рекомендації:
- Не використовувати воду – шиншили купаються виключно у спеціальному пісочку
- Використовувати дрібнодисперсний мінеральний пісок вулканічного походження
- Регулярно очищати купалку та оновлювати пісок для гігієни
- Розміри: 35×23×15 см