Будиночок Savic Cocoon для хом'яків, пластик, 34 х 26,5 х 16 см
Код Товару:
129231
Виробник:
Savic
Наявність:
В наявності
381.00 ₴
476.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-0185 |
| Штрихкод | 5411388001858 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Тварина | Для хом'яків |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Savic Cocoon для хом'яків, пластик, 34 х 26,5 х 16 см
Будиночок-притулок для дрібних тварин Savic забезпечує комфортне укриття для кроликів, морських свинок та щурів. Виготовлений з міцного екологічного пластику, який не вбирає запахи, він довговічний та гігієнічний. Конструкція у формі кокона створює затишний простір для вихованців і оснащена зовнішнім та внутрішнім кріпленням для надійної фіксації.
Особливості:
- Міцний, екологічний пластик
- Форма кокона для максимального комфорту
- Зовнішнє та внутрішнє кріплення для надійної фіксації
- Не вбирає сторонні запахи
Переваги:
- Зручне укриття для кроликів, морських свинок та щурів
- Створює затишну і безпечну атмосферу
- Легко чиститься та підтримується в гігієнічному стані
Рекомендації:
- Розташовувати на рівній поверхні всередині клітки
- Регулярно очищати для підтримки чистоти
- Перевіряти кріплення для надійності