Рампа і острів для черепахи Repti-Zoo S TB05S
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-TB05S |
| Штрихкод | 6970211807986 |
| Тип | Рампа |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 10 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Рампа і острів для черепахи Repti-Zoo S TB05S
Цей аксесуар важливий для створення ідеального середовища для черепах у вашому акваріумі.
Для чого потрібно:
Рампа Repti-Zoo необхідна для забезпечення черепахи можливості покинути водне середовище і вибратися на сухий і безпечний острів, де вона може зігрітися і відпочити. Створення сухого місця для обігріву відіграє важливу роль у догляді за водними та наземними черепахами.
Переваги:
Repti-Zoo S рампа обладнана тримачем на присоску з системою затиску, яка забезпечує міцне кріплення, витримуючи навіть вагу декількох малих черепах. Спеціальне килимкове покриття дозволяє черепахам легко забратися на рампу.
Як користуватись:
Розмістіть рампу у водному середовищі так, щоб черепаха могла легко дістатися до неї. Над острівцем варто встановити УФ-лампу для забезпечення здоров'я черепахи.
Характеристики:
- Висота: 7 см
- Довжина: 21 см
- Ширина: 10 см
- Матеріал: Акрил
Поради:
Пам'ятайте, що для забезпечення здоров'я черепахи важливо не лише наявність місця для відпочинку, але й правильне освітлення. УФ-лампа, встановлена на острівці, забезпечує необхідне освітлення для черепахи, що сприяє її здоровому зростанню та розвитку.