Рампа і острів для черепахи Repti-Zoo L TB05L
Код Товару:
108432
Виробник:
REPTI-ZOO
Наявність:
Немає в наявності
2034.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-TB05L |
| Штрихкод | 6970211808006 |
| Тип | Рампа |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Рампа і острів для черепахи Repti-Zoo L TB05L
є невід'ємним елементом акваріумного обладнання для черепах. Дозволяє покинути водне середовище і є сухим і безпечним островом, де черепаха може прагнути зігрітися і відпочити.
Створення сухих місць для опалення має вирішальне значення в розведенні водних та наземних черепах. Надає місце для відпочинку і купання. У такому місці повинна бути встановлена УФ-лампа, щоб забезпечити здоров'я тварини.
Пандус має держатель на присоску з системою затиску / затиску на присоску. Система збирання забезпечує відмінне і міцне зчеплення, стримуючи вагу навіть декількох черепах.
Спеціальний килимок дозволяє черепахам легко «забиратися» на рампу.
Технічні характеристики:
- висота: 16 см
- довжина: 43 см
- ширина: 28 см