Підвісна миска Repti-Zoo SX01
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-SX01 |
| Штрихкод | 6970211804312 |
| Тип | Миска |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 8 см |
| Матеріал | Акріл |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Підвісна миска Repti-Zoo SX01
Підвісна миска Repti-Zoo SX01 є ідеальним рішенням для будь-якого тераріуму, не вимагає простір на землі. Таке рішення значно полегшує догляд, оскільки чаша може бути швидко витягли, не руйнуючи декор тераріуму. Швидке зняття чаші знижує навантаження на тварину, а система підвіски полегшує збірку.
Можна підвішувати на будь-якій висоті, адаптуючись до потреб і способу життя тварини, наприклад, не потрібно опускатися на землю, за їжею або водою, а наземні тварини не випадково прикривають воду і їжу під час щоденного годування. Вся конструкція виготовлена з нержавіючого алюмінієвого сплаву і пофарбована міцним харчовим лаком, який використовується вже багато років, наприклад, в бджільництві. Гладкість обробки не сприяє заселенню мікроорганізмами.
Миски можуть бути видалені з опорного елемента, так що немає ніякої необхідності, знімати кріплення з присосками при очищенні чаші. Монтується з використанням трьох присосок, що забезпечує довговічність і простоту установки.
- Матеріал: акрил
- Розміри: 8 х 8 х 6 см