Совок з сітки для грунту Repti-Zoo Sand Scoop
Код Товару:
108514
Виробник:
REPTI-ZOO
Наявність:
Немає в наявності
431.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-SS01 |
| Штрихкод | 6970211804497 |
| Тип | Совок |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 14 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Совок з сітки для грунту Repti-Zoo Sand Scoop
Служить для просіювання піску з метою видалення забруднень. Має невелику сітку з водостійкої сталі і зручну ручку.
Екскременти можуть чинити негативний вплив на навколишнє середовище, викликати захворювання і інфекції. Помилкові фекалії і сеча можуть викликати серйозні захворювання і негативно вплинути на діяльність тварини.
Простота у використанні. Дрібна сітка дозволяє просівати пісок, видаляючи бруд. Просто візьміть пісок на лопату і струсіть чистий пісок, забруднення залишаться на лопатці.
Виготовлений із сталі, він стійкий до води і великої ваги піску.
Розміри:
- Довжина: 230 мм
- Ширина: 140 мм
- Висота: 50 мм