Гігрометр - термометр цифровий Repti-Zoo LCD MINI
Код Товару:
125867
Виробник:
REPTI-ZOO
Наявність:
Немає в наявності
588.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-SH128 |
| Штрихкод | 6970211808013 |
| Тип | Термогігрометри |
| Висота | 2.5 см |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 1.5 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Гігрометр - термометр цифровий Repti-Zoo LCD MINI
Пристрій Repti-Zoo SH128 дозволяє безпечно керувати кожним тераріумом. Цифровий термометр і гігрометр (вимірювач вологості) забезпечують точне зчитування даних. Невеликий розмір, привабливий сучасний дизайн і кріплення за допомогою присоски дозволяють пристрою знайти місце в кожному тераріумі.
Присосок розміщена на кульовому шарнірі, що дає можливість монтажу пристрою в тераріумі.
Розміри:
- Висота 2,5 см
- 1,5 см в ширину
- Довжина 7 см (з присоскою)
Діапазон читання:
- Температура від -10 ° С до 50 ° С з точністю до 1 ° С
- Вологість від 20% до 90% з точністю до 5%
Показання температури і вологості виробляються автоматично кожні 20 секунд.
У комплекті з батарейками