Гігрометр - термометр цифровий Repti-Zoo LCD IPX4
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-SH125B |
| Штрихкод | 6970211806972 |
| Тип | Термогігрометри |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 3 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Гігрометр - термометр цифровий Repti-Zoo LCD IPX4
Пристрій Repti-Zoo SH125B дозволяє безпечно керувати кожним тераріумом. Цифровий термометр і гігрометр (вимірювач вологості) забезпечують точне зчитування даних. Невеликий розмір, привабливий сучасний дизайн і кріплення за допомогою присоски дозволяють пристрою знайти місце в кожному тераріумі.
Присосок, що підтримує пристрій, може бути встановлена на передній, задній або боковій панелі пристрою, що полегшує адаптацію аксесуара в тераріумі. Присоска дозволяє простий монтаж і демонтаж пристрою при необхідності.
Пристрій має клас захисту IPX4
Розміри:
- Висота 6 см
- Шириною 3 см
- Довжина 3 см (з присоскою)
Діапазон читання:
- Температура від 0 до 50 ° С з точністю до 1 ° С
- Вологість від 30% до 90% з точністю до 1%
Показання температури і вологості виробляються автоматично кожні 10 секунд.
У комплект поставки входять дві батареї, в тому числі і запасна.