Термогігрометр електронний з двома датчиками Repti-Zoo SH124
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-SH124 |
| Штрихкод | 6970211803469 |
| Тип | Термогігрометри |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Термогігрометр електронний з двома датчиками Repti-Zoo SH124
Термогігрометр Repti-Zoo SH124 постійно відстежує переважаючі умови в тераріумі і за його межами. Вимірює температуру і вологість кожні 10 секунд і запам'ятовує мінімальне і максимальне значення показань вимірювання.
Високотехнологічний пристрій, який постійно відстежує температуру і вологість. Має два датчика, розміщених на кабелях довжиною 90 см, і вимірювальні датчики, розміщені всередині пристрою.
Має вбудовану пам'ять. Система зберігає максимальні і мінімальні свідчення вологості і температури, розділені на свідчення внутрішніх і зовнішніх датчиків. Можна стежити за архівом записів пристрою в будь-який час.
Вимірювання проводяться кожні 10 секунд. Дані архівовані з поділом на свідчення від внутрішніх і зовнішніх датчиків.
Завдяки довгим кабелям і маленьким датчикам вимірювання з зовнішніх датчиків можна проводити практично в будь-якому місці. Кабелі мають присоски, які утримують щупи в обраному місці.
Температура вимірюється в діапазоні від 0 ° C до 70 ° C. Вологість вимірюється в діапазоні від 20% до 99%.
Користувач може видалити пам'ять за своїм бажанням. Пристрій ніколи не стирає і ніколи не зберігає дані.
Розміри:
- Пристрій: 6х6х1 см
- Датчик температури: 4х0,5 см
- Датчик вологості: 4,5х1,5х1 см
- Довжина кабелю: 90 см