Інфрачервоний термометр Repti-Zoo SH108
Код Товару:
125868
Виробник:
REPTI-ZOO
Наявність:
Немає в наявності
1547.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-SH108 |
| Штрихкод | 6970211804787 |
| Тип | Термометри |
| Висота | 2.8 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Інфрачервоний термометр Repti-Zoo SH108
Це відмінний прилад для вимірювання температури в обраному місці в тераріумі. Використовує інфрачервоні хвилі для точного визначення температури в режимі реального часу.
Термометр може бути використаний для швидкого вимірювання температури в укритті, місці, де тварина перебуває, під навісом на корені та інших місцях.
Тварини мають адаптивні здібності до різних температур, тому важливо контролювати умови в різних частинах тераріуму.
Технічні характеристики:
- Діапазон вимірювань: від -50°С до 260°С
- Дозвіл: 0,1°С
- Час вимірювання: 0,85 сек.
- Розміри: 95x45x28 мм
- Блок живлення: 2 батарейки ААА (в комплекті)
Особливості: Термометр автоматично вимкнеться через 15 секунд у випадку припинення використання.