Фаунаріум Repti-Zoo Faunarium 32x22x21см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-RT2003B |
| Штрихкод | 6970211805388 |
| Тип | Фаунаріуми |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для рептилій |
Поки немає питань до цього товару.
Фаунаріум Repti-Zoo Faunarium 32x22x21см
Faunarium Repti-Zoo 32x22x21см ідеально підходить для транспортування і зберігання тварин. Може бути використаний для селекції рослин і живого корму. Забезпечує комфортні умови утримання домашніх тварин в ньому. Підходить для всіх видів тварин тераріумів.
Кришка має прозорий, що відкривається люк з системою закривання, а також невелике похиле вікно для зручного годування вихованця і складну ручку для перенесення. Контейнер прозорий, що дозволяє спостерігати за тваринами в ньому. Faunarium Repti-Zoo легко чистити і дезінфікувати. Отвори в кришці контейнера забезпечують хороший газообмін і оптимальну вологість.
Розміри: 32 см х 22 см х 21 см