Фаунаріум Repti-Zoo Faunarium 26x26x20см
Код Товару:
109250
Виробник:
REPTI-ZOO
Наявність:
Немає в наявності
651.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-RT2002 |
| Штрихкод | 6970211805371 |
| Тип | Фаунаріуми |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Фаунаріум Repti-Zoo Faunarium 26x26x20см
Faunarium Repti-Zoo 26х26х20см ідеально підходить для транспортування і зберігання тварин. Може бути використаний для селекції рослин і живого корму. Забезпечує комфортні умови утримання домашніх тварин в ньому. Підходить для всіх видів тварин тераріумів.
Кришка має прозорий, що відкривається люк, а також невелике похиле вікно для зручного годування вихованця і складну ручку для перенесення. Контейнер прозорий, що дозволяє спостерігати за тваринами в ньому. Faunarium Repti-Zoo легко чистити і дезінфікувати. Отвори в кришці контейнера забезпечують хороший газообмін і оптимальну вологість.
Розміри: 26х26х20 см